į pradžią

« į pradžią
Naujienos

Renginiai vyskupijose, skirti Lapkričio 23-ajai, abortų įteisinimo Lietuvoje dienai

Duomenis pateikė vyskupijų šeimos centrai, surinko – Lietuvos šeimos centras.

KAIŠIADORIŲ VYSKUPIJA

TYLIOS MALDOS SAVAITĖ, lapkričio 16–25 d.
Kaišiadorių Katedroje 17 –18 val. kviečiame tyliai melstis už negimusius kūdikius, jų tėvus, gydytojus. Galima uždegti žvakelę, paaukoti Šv. Mišioms.

Lapkričio 6 d. (sekmadienį)
11–13 val. paskaita „Žvilgsnis į Gyvybės Evangeliją“ (I d.), po jos – pokalbis grupelėse.

Lapkričio 13 d. (sekmadienį)
11–13 val. katechezė „Malda“, po jos – pokalbis grupelėse.

Lapkričio 20 d. (sekmadienį)
11–13 val. paskaita „Žvilgsnis į Gyvybės Evangeliją“ (II d.), po jos – pokalbis grupelėse.

Lapkričio 25 d. (penktadienį)
19–20.30 val. paskaita „Eucharistijos adoracija. Kas tai?“.
21–24 val. Eucharistijos adoracija Kaišiadorių Katedroje.

Lektoriai: kun. bažn. t. lic. Gediminas Tamošiūnas, ses. teol. mgr. Viktorija Plečkaitytė MVS.
Vaikams užsiėmimus ves: ses. Vincenta Slavėnaitė MVS,Inesa Sinkevičiūtė, Kaišiadorių vyskupijos Jaunimo centro vadovė.

Ypač kviečiamos sutuoktinių poros. Vaikams bus speciali programa. Drovumas, religinės praktikos stoka, šeimyninio gyvenimo sunkumai nėra kliūtis dalyvauti.

Užsiėmimai vyks Sielovados centre, Birutės 9, Kaišiadorys,
Registracija tel. 5 22 01 arba 8686 16066

KAUNO ARKIVYSKUPIJA

(arba žr. kaunas.lcn.lt skelbimai)

Lapkričio 4 d., 15 val. Kauno arkivyskupijos šeimos centre (Aukštaičių g. 10) Lietuvos šeimos centras pristatys ir platins brošiūrą apie poabortinį sindromą „Kai skausmas nepraeina“.

„Pažink save“ programos savanorių susitikimai paaugliams mokyklose, parapijose, organizacijose, Šeimos centre.

„Marijos radijas“ eteryje lapkričio mėnesio Šeimos centro laidų svečiai:
6 d. kun. Kęstutis Rugevičius,
13 d. Aušra Bačėnienė, Krizinio nėštumo programos koordinatorė,
20 d. „Pažink save“ programos savanoriai,
27 d. Rūta Staliliūnaitė, aktorė.

Lapkričio 23d., Švč. M. Marijos Ėmimo į Dangų (Vytauto Didžiojo) bažnyčioje (Aleksoto g. 30)
16 val. Adoracija tyloje,
17 val. susitaikinimo pamaldos,
18 val. Šv. Mišios.
17 – 19 val. tiesioginė transliacija „Marijos radijas“ eteryje.
19 val. akcijos organizatorių ir dalyvių susitikimas Perkūno name prie arbatos.

Šeimos centras išplatins visuotinę maldą ir laišką tikintiesiems visoms Kauno arkivyskupijos parapijoms ir kvies kartu melstis lapkričio 23 d. Šv. Mišių metu.

Informacija:
Kauno arkivyskupijos šeimos centre, Aukštaičių g. 10, 44148 Kaunas; tel. (8-37) 207598;
el.p.: seimos.c@kn.lcn.lt
Interneto svetainėje: http://kaunas.lcn.lt

PANEVĖŽIO VYSKUPIJA

Lapkričio 23 d. Kristaus Karaliaus Katedroje (Panevėžys, Katedros a. 1)
16–18 val. Adoracija tyloje,
18 val. Šv. Mišios,
I9 val. Brošiūros „Kai skausmas nepraeina“ pristatymas Katedros kriptoje.

Lapkričio 27 d. „Dvasinio įvaikinimo“ programos pradžia
(2005 m. lapkričio 27 d. – 2006 m. rugpjūčio 27 d.)
10.30 val. Šv. Mišios už šeimas.

Po kiekvienų (8, 9.15, 10.30, 12, 18.00 val.) Šv. Mišių Panevėžio vyskupijos Šeimos centro atstovai pristatys „Dvasinio įvaikinimo“ programą, į kurią Jūs galite įsijungti užpildydami ant stalelio (dešinėje bažnyčios pusėje) esančius lapelius ir įmesdami juos į dėžutę, padėtą prie Švč. Mergelės Marijos altoriaus.

Programos tikslas – 9 mėnesius meldžiantis už dvasiškai įvaikintus vaikelius, išgelbėti juos nuo jiems gresiančio aborto pavojaus.

Po kiekvienų Šv. Mišių visi maloniai kviečiami į Katedros kriptą, kur bus rodomos skaidrės apie žmogaus vystymąsi nuo pat prasidėjimo momento, plačiau supažindinama su „Dvasinio įvaikinimo“ programa, atsakoma į Jūsų klausimus.

ŠIAULIŲ VYSKUPIJA

J.E. Šiaulių vyskupas E. Bartulis kviečia visus kunigus aukoti šv. Mišias už negimusius vaikus ir jų tėvus.

Lapkričio 23 dieną, 18.30 – 20.30 val. pastoracinių centrų koplytėlėje (Vilniaus g. 247b) vyks Adoracija.

TELŠIŲ VYSKUPIJA

Telšių vyskupijoje Šeimos centras organizuos Švenčiausiojo Sakramento adoracijas, kad tą dieną būtų meldžiamasi už negimusius vaikelius, už abortą patyrusius, už medikus.
Spaudoje bus pristatoma brošiūrėlė „Kai skausmas nepraeina“.

VILNIAUS ARKIVYSKUPIJA

Vilniaus arkivyskupijos Šeimos centras prisideda prie Pasaulinės gydytojų federacijos „Už gyvybę“ Lietuvos asociacijos rengiamos konfrencijos „Galėjusiems gimti“.

Konferencija vyks Lietuvos Šeimos konstitucijos salėje gruodžio 2 dieną. Pranešimus skaitys Seimo nariai, kunigai, gydytojai, teisininkai.

VILKAVIŠKIO VYSKUPIJA

Lapkričio 22 d., 19 val. šeimų maldos grupė Švento Vincento bažnyčioje organizuoja Švenčiausiojo Sakramento adoraciją.

Lapkričio 23 d. trijose Marijampolės mokyklose – Marijonų, Šaltinio ir Totoraičio – vyks paskaitos ir diskusijos apie atsakingą požiūrį į žmogaus gyvybę.

« atgal

atnaujinta 2003 -0 2- į viršų