į pradžią
 
« į pradžią
Naujienos
 

 Arkivyskupas Dziwiszas: Jono Pauliaus II šūkis buvo susijęs ir su Kristumi

(KAP) Pasak Krokuvos arkivyskupo Stanislawo Dziwiszo, popiežiaus Jono Pauliaus II šūkis „Totus tuus“ („Visas tavo“) buvo susijęs ne tik su Marija, bet ir su Kristumi. Viename interviu Italijos katalikų savaitraščiui Famiglia Cristiana arkivyskupas sakė, jog savo pontifikato metu Karolis Wojtyła visada su savimi nešiodavosi sulankstytą raštelį, kuris baigėsi žodžiais: „Viskas Tau, Švenčiausioji Jėzaus Širdie“.

Dziwiszas interviu taip pat papasakojo apie paskutiniuosius popiežiaus žodžius. Prieš pat savo mirtį balandžio 2 d. Jonas Paulius II „palaužtu, bet suprantamu balsu“ pasakė: „Leiskite man eiti į Tėvo namus“. Pasak arkivyskupo, popiežius aiškiai suvokė nuolatinį savo būklės blogėjimą. Jono Pauliaus II žodžiai galbūt buvę reakcija į gydytojų svarstymus dėl gydymo priemonių.

Interviu arkivyskupas Dziwiszas davė italų ir amerikiečių bendros gamybos televizijos filmo „Jonas Paulius II“ premjeros proga. Filmas pirmą kartą parodytas Vatikane lapkričio 17 d. vakarą, dalyvaujant popiežiui Benediktui XVI.

„Bažnyčios žinios“
www.lcn.lt

« atgal

 
atnaujinta 2003 -0 2- į viršų
  © 1998-2001 Katalikų interneto tarnyba, kit@lcn.lt